Aktuálně: Podívejte se kde proběhne představení nového iPhone 8.

Představení iPhonu 8 se kvapem blíží a my jsme doposud neměli možnost jej vidět, tedy kromě vrchní kruhové části a předsíně. Na konci června jsme tedy měli možnost se podívat na první fotky vstupní haly divadla. Týden zpět byla situace okolo divadla opravdu napjatá a byl vidět velice patrný pokrok. Vše naznačovalo tomu, že by se další konference Apple mohla konat právě zde a předevčírem společnost Apple tuto skutečnost oficiálně potvrdila.

Nově objevené fotografie však vyobrazují divadlo v plné konstrukční podobě. Na fotkách si můžeme všimnout velkého počtu přírodních dřevin. Jak bude vypadat kombinace dřevin, střechy z uhlíkového vlákna a skleněných stěn, uvidíme pravděpodobně až příští úterý.

Nail Cybart také nedávno zveřejnil několik schémat celého divadla, díky čemuž jsme získali větší přehled o uspořádání celého prostoru.  S novým divadlem, které má “jen” 1000 míst, což je o 1000 méně, než společnost používala, dá se tedy očekávat, že konference budou velice pravděpodobně ještě více exkluzivní, než v minulosti.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz