Aktuálně: Kolik bude stát Apple Watch Series 4 v ČR? Známe ceny!

Společnost Apple před malým okamžikem představila v divadle Steva Jobse již čtvrtou generaci chytrých hodinek Apple Watch. Jedná se konkrétně o dvě varianty s rozměry 40 mm a 44 mm, přičemž designerský tým vsadil na nový design, které dělají z hodinek daleko zajímavější zboží. Velkou změnou je pak větší úhlopříčka displeje, přičemž se nyní objevily také české ceny. Kolik zaplatíme?

Součástí prostředí letošního modelu jsou nové ciferníky. V jednom můžete měnit prvky v celkem osmi oblastech – nastavit do něj například oblíbené kontakty, světový čas nebo často používané fitness aplikace. Úpravy se dočkal i populární modulární ciferník. Menší varianta 40mm vychází na příjemných 11290 korun včetně DPH, přičemž za variantu v 44 mm si připravte rovných 12090 korun včetně DPH. Společně s představením nových modelů jsme se dočkali také nových pásků a kovových řemínků. Za běžné silikonové pásky pak zaplatíme rovných 1490 korun, což je běžná cena. Za nové kovové kožené řemínky je nutné připlatit, jelikož většina vychází na více než 4 tisíce korun.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz