Po aktualizaci iPhone 6 na iOS 11.2.2 klesl výkon o 40%.

Pokud máte iPhone 6 a po aktualizaci na poslední dostupnou verzi iOS 11.2.2 se vaše zařízení výrazně zpomalilo, nejste sami. Holandský uživatel Melvin Mughal totiž tento výrazný úbytek výkonu ověřil a zároveň potvrdil přiloženými výsledky z Benchmarku. V minulosti jsme vás informovali o tom, že všechny mobilní procesory ohrožuje chyba Meltdown a Spectre, ať už se jedná o Intel, AMD či ARM. Apple měl právě v poslední aktualizaci chybu vyřešit, přičemž softwarová oprava měla vliv na výkon procesorů.

Jak si můžete všimnout na přiloženém snímku, konkrétně u iPhone 6 se výkon snížil průměrně o 40 procent, konkrétně pak o 41% u jednoho jádra, u dvojice jader je rozdíl 39 procent. Před aktualizací na iOS 11.2.2 ukazovaly výsledky 1561 bodů (Single-core) a 2665 bodů (Multi-core). Po instalaci se výsledky propadly na 924 bodů (Single), 1616 bodů (Multi). Máte stejný problém? Napište do komentářů!

Zdroj: Melv1n.com

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz