Akce: Výměna baterie v iPhonu na počkání za jedinečnou cenu!

Vymena baterie iPhone Praha

Výměna baterie v iPhonu je jednou z nejprováděnějších oprav. Nezabere příliš mnoho času, pokud se ovšem do výměny baterie v iPhonu pustíte sami doma, může dopadnout velmi zle. Výměna baterie v iPhonu nezabere servisu Tvrzenýsklo.cz déle než 10 minut. Velkou výhodou je také možnost výměny baterie bez objednání předem.

Akce: Výměna baterie v iPhonu již od 590 korun!

Nepropásněte jedinečnou šanci, při které si můžete nechat vyměnit baterii v iPhonu za skvělou cenu, na počkání a navíc bez nutnosti objednání předem. Po chladné zimě, která dala spoustě bateriím zabrat je pro Vás připravena speciální akce. Potrvá do konce týdne. V rámci této akce si můžete nechat vyměnit baterii v iPhonu za neopakovatelnou cenu.

Vše probíhá v iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz, kde si můžete kromě opravy iPhonu také vybrat z bohatého sortimentu příslušenství na jakýkoliv iPhone. Ve většině případů probíhá výměna na počkání, bez nutnosti objednání výměny baterie předem. Pokud se ovšem na výměnu předem objednáte, získáte přednost před zákazníky, kteří dorazí bez objednání. Objednat se můžete prostřednictvím kteréhokoliv kontaktu zde. Nejzajímavější ceny:

Výměna baterie do 10 minut, podrobnější ceník 

Oprava iPhonu je prováděna na adrese Ostrovského 32, Praha 5. Přímo na prodejně můžete po dobu opravy počkat. K dispozici Vám je wifi připojení či káva zdarma. Příliš se zde ovšem neohřejete, do 10 minut je vaše baterie vyměněna a vy se tak můžete těšit opět svižnému a dlouhodobému užívání iPhonu.

Při výměně jsou použity certifikované baterie o stejné kapacitě, jako originální baterie, které vkládá společnost Apple do iPhonů při výrobě. Na baterie je záruka 2 roky. Uchycení baterie je stejné jako u společnosti Apple, tedy lepícími proužky. Žádné vteřinové lepidlo a podobné nesmysly. Po výměně baterie se Vám bude i nadále zobrazovat % stav kapacity baterie v nastavení telefonu.

Přečtěte si také:  Budoucí sluchátka AirPods nabídnou senzor pro zdravotní využití.

Nevíte, zdali je potřeba baterii v iPhonu vyměnit? Nevadí, zavolejte/napište na jakýkoliv z uvedených kontaktů a nechte si poradit 🙂

Vymena baterie iPhone Praha

 


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.