ActiveDock: Inspirace z OS X nabízí animaci ikonek na vašem iOS zařízení.

Pokud se vám líbí animace ikonky při vyvolání jakékoliv aplikace v docku na systému OS X, tento doplněk vás bude zaručeně zajímat pokud však máte jailbreaknuté zařízení. V případě že jailbreak nemáte, postupujte podle návodu zde. Teprve včera se na Cydia Store objevil tento tweak označovaný jako ActiveDock, tedy aktivní dockovací lišta, které se nachází ve spodní části obrazovky. ActiveDock při kliknutí na ikonku jakékoliv aplikace v docku vyvolá animaci stejnou jako na počítačích Mac.

Pokud si tedy chcete vylepšit své zařízení, určitě by vám tento tweak neměl chybět. Pokud však chcete opět zhlédnout animaci, musíte spuštěnou aplikaci vypnout přes multitasking, jinak je stále v pozadí a běží. V nastavení si můžete zvolit také animaci při notifikaci a další různé detaily, mezi které patří interval frekvence odrazu. Pokud by jste měli zájem, můžete svým zakoupením ze Cydie podpořit vývojáře a zároveň mít ve svém iOS zařízení vychytávku za dva dolary, kterou nikdo ve vašem okolí zřejmě nemá. Vývojář Surenix je dokonalý grafický designer, který se podílel na projektech jako je Springtomize 2, Evasi0n, nebo Ayecon.

 

REPO BIGBOSS: http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/

Přečtěte si také:  Nejlepší ochrana displeje Apple Watch! Již nebudete chtít jinou

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz