7 příznaků že Apple zpomalil i váš iPhone.

Situace týkající se záměrného zpomalování iPhonů neutichá, naopak problém se řeší snad už úplně všude. Společnost Apple se koncem minulého roku veřejně omluvila a vydala oficiální vyjádření, přičemž jediným funkčním řešením je výměna akumulátoru za nový. V rámci nepříjemné záležitosti se rozhodl kalifornský gigant zlevnit výměnu baterie z původních 79 dolarů na 29 dolarů, přičemž se akce vztahuje na modely iPhone 6 a novější.

Návod: Jak vložit symbol Apple loga na klávesnici iPhonu či iPadu?

Společnost Apple spustí tento program v průběhu ledna 2018 a v případě problému můžete nabídku využít i vy. Připravili jsme si pro vás přehledný článek, který vám prozradí, zda Apple zpomalil i vaše iOS zařízení, přičemž těchto sedm příznaků sdělil přímo mediální tým z Cupertina. Ve svém prohlášení také Apple sdělil, že snížení výkonu nemá vliv na kvalitu mobilních hovorů, kvalitu snímků, přesnost GPS, senzory či Apple Pay – pokud tedy máte problém s některými výše uvedenými nástroji, baterii měnit nemusíte.

  • Zdlouhavé spuštění aplikací – Trvá spuštění a zavření aplikací déle, než kdykoliv předtím? Jedná se o první příčinu, že je třeba vyměnit baterii.
  • Nižší frekvence snímků při scrollování – Zdá se, že se vaše obrazovka při scrollování zasekává, nebo jsou reakce pomalejší? Vyměňte baterii.
  • Tlumené podsvícení – obrazovka vašeho telefonu již není tak jasná, i když je nastavena na maximum? Další příčina, že něco není v pořádku.
  • Nižší hlasitost reproduktorů až o -3 dB – Vaše reproduktory už nejsou tak hlasité?
  • Postupné snížení počtu snímků v některých aplikacích – Tento příznak poznáte zejména u náročnějších herních titulů. Tovární nastavení nepomůže.
  • V nejvíce extrémních případech bude blesk fotoaparátu zablokován
  • Aplikace na pozadí mohou vyžadovat opětovné načítání

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz