APPLE PORADNA pro Váš iPhone, iPad, iPod či Macbook. Přidejte se k nám!

Každý jsme se jistě dostali do prekérní situace, zasekl se nám telefon, najednou nereaguje na žádné tlačítko, nebo nám právě spadl na zem a rozbil se. Co teď? Oficiální servisy si řeknou byť za přehrátí softwaru částku v řádu stovek, přitom se opravdu může jednat o prkotinu. Z tohoto důvodu se náš magazín rozhodl založit Facebookovou Apple poradnu, kde Vám jsou k dispozici nejen naši redaktoři, ale také ostatní uživatelé Apple produktů s řadou zkušeností.

Odpovědi se dostane opravdu každému, navíc se zde pohybují i naši redaktoři, kteří disponují náhradními díly na iPhony, takže Vám mohou zajistit opravu Vašeho iPhonu, iPadu či Macbooku za jedinečnou cenu ve skvělém čase. Stačí do skupiny zadat svůj dotaz, například: „Spadl mi můj iPhone 6 na zem a po celém displeji se mi udělal „pavouk“, nevěděl byste někdo, kde jej co nejlevněji a nejrychleji opravit?“ Během chvíle se Vám dostane odpovědi a Vy budete moci spokojeně užívat svého jablečného miláčka dále.

To samé platí i například při zamrznutí obrazovky, nebo problémech s nabíjením. Za normálních okolností byste šli do servisu, zde se stačí zeptat, získat zkušenosti s řešením Vašeho problému od ostatních a třeba zvládnete zprovoznit Váš jablečný produkt z pohodlí Vašeho domova. Přidat se do naší poradny můžete pomocí tohoto odkazu: Apple Poradna – FanApple.cz

Přečtěte si také:  Video: Prohlédněte si 60 nových funkcí a změn v iOS 14 Beta 2.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.