Chytré hodinky Apple Watch oslavily své první narozeniny!

Chytré hodinky Apple Watch včera oslavily své první narozeniny! Ano, přesně před rokem, tedy 24. dubna 2015 představila společnost Apple, pod vedením Tima Cooka nový produkt, který aktuálně na trhu válí!

Prodej v zahraničí zahájen o více jak půl roku dříve!

Apple Watch bylo možné zakoupit v zahraničí (například USA) již před rokem, v České republice jsme na tom byli ovšem mnohem hůře. Proč? Jde nejspíše o absenci obchodu Apple Store, který doposud v České republice chybí, proto bylo možné zakoupit oficiálně první hodinky v České republice až v lednu tohoto roku. Do té doby jsme museli hodinky nakupovat v sousedním Německu. (Například v Apple Storu v Drážďanech).

Kolik stojí chytré hodinky Apple Watch?

Přestože je společnost Apple známa faktem, že upřednostňuje kvalitu před kvantitou – oproti konkurenční společnosti Samsung, u chytrých hodinek se rozhodla malinko tento trend pozměnit. Základní a nejlevnější hodinky je možné zakoupit pod 10 000 korun, nejdražší model v kombinaci s dražším řemínkem vyjde i na 500 000 korun!

Využití Apple Watch v běžném životě. Vyplatí se do hodinek investovat?

Osobně jsem si nejdříve hodinky zapůjčil na dva dny, protože jsem se obával, zbytečného vyhození peněz v případě nevyužití produktu a nakonec se mé tušení vyplnilo! Apple Watch jsou jednoznačně designovým doplňkem a mnoho lidí je na ruce nenosí pro jejich funkce, ale proto, že chtějí ukázat okolnímu světu: „mám na to!“. Snažil jsem se hodinky co nejvíce využívat, ovšem jejich malý displej mě po chvíli prostě nestačil. Radši jsem z kapsy vytáhl iPhone a zprávu si přečetl na něm. Ano, jsem velice zapálený do sportu, ovšem měření tepu jsem využil jednou a výsledek mi stejně jako každému dalšímu lajkovi nic neřekl. Mohl bych se to rozepisovat dál a dál, ovšem jsem asi příliš kritický vůči tomuto produktu od Applu a nerad bych odrazoval čtenáře od jejich koupě, ovšem mohu Vám doporučit, vypujčení hodinek, na pár dní od známého či kamaráda, než se odhodláte investovat desetitisíce do chytrých hodinek!

Podrobná recenze: Apple Watch 42mm – vesmírně černé se safírovým sklem

Máte-li zájem si přečíst osobní zkušenost s hodinkami Apple Watch 42 mm ve vesmírně černé barvě se safírovým sklem, již dříve jsme Vám přinesli podrobný článek!


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.