5 skvělých iOS aplikací, které jsou k dispozici zdarma (28.8.2019)

Přinášíme vám přehled pěti bezplatných (ale dříve placených) aplikací pro iOS produkty, přičemž se jedná o vybrané tituly, které stojí za vyzkoušení! Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho iOS zařízení, stačí použít tlačítko Odkaz ZDE, který vás přesměruje do obchodu, odkud je možnost aplikaci stáhnout.

V případě, že se vám obsah článku nezobrazuje správně, doporučujeme aktualizovat příspěvek. Nové aplikace jsou univerzální a tak je možnost nainstalovat na libovolné zařízení. Pokud jsou některé aplikace již placené, zřejmě časově limitované akce skončila.

AtmoWeather

AtmoWeather je meteorologická aplikace s barevným rozhraním. K dispozici je kalendář a předpověď počasí na následující týden. Tapeta v aplikaci byla vybrána pro každý jeden den podle předpovědi a v aplikaci není žádná reklama. Informace o počasí se automaticky zobrazí podle vašeho regionu. Widget pro počasí poskytuje rychlé informace Odkaz ZDE.

Menu Planner

Snadno vytvářejte plány jídla pro sebe nebo ostatní a sledujte nutriční informace podle kategorií. Spravujte své vlastní recepty a importujte nové z oblíbených webů s recepty. Sledujte, co chybí v lednici a integrujte to všechno do svého nákupního seznamu v jedné aplikaci! Díky předplatnému Pro můžete ukládat svá data do cloudu a synchronizovat mezi více zařízeními iOS! Odkaz ZDE.

Cyqle

Cyqle je praktická aplikace pro každého cyklistu. Aplikace nabízí jasné a čisté rozhraní, vylepšené mapové podklady a spoustu dalších užitečných funkcí, které se vám na cestách budou zaručeně hodit. Odkaz ZDE.

7 Minute Workout: Lose Weight

Na základě vědeckého výzkumu je „7minutové cvičení“ rychlý, jednoduchý a efektivní způsob, jak se dostat do správné formy. Tato rutina, vytvořená pro lidi s rušným životem, je navržena vědci tak, aby vám poskytla výhody mnohem delšího tréninku během pouhých 7 minut. Vědci vybrali celkem 12 různých cvičení, která se provádějí po dobu 30 sekund s 10 sekundovými odpočinkovými intervaly. Odkaz ZDE.

Sleep Therapy

Nedaří se vám usnout? Natural Sounds vám umožní vybrat si ze široké škály přirozených zvuků, od městských zvuků po vlny narážející na pobřeží pláže. Poslouchejte tak dlouho, jak chcete, pomocí časovače. Můžete si také nahrát vlastní hudbu z knihovny a přehrát ji pomocí vestavěného přehrávače. Poslouchejte zvuky, vyjměte myšlenky ze své mysli, za 10 minut byste měli usnout. Aplikace je k dispozici zdarma. Odkaz ZDE.

Přečtěte si také:  Nejlepší ochrana displeje Apple Watch! Již nebudete chtít jinou


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz