5 skvělých iOS aplikací, které jsou k dispozici zdarma (1.10.2019)

Přinášíme vám přehled pěti bezplatných (ale dříve placených) aplikací pro iOS produkty, přičemž se jedná o vybrané tituly, které stojí za vyzkoušení! Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho iOS zařízení, stačí kliknout na vybraný název aplikace níže, který vás přesměruje do obchodu, odkud je možnost aplikaci zdarma stáhnout přímo prostřednictvím iPhonu či iPadu.

V případě, že se vám obsah článku nezobrazuje správně, doporučujeme aktualizovat příspěvek. Nové aplikace jsou univerzální a tak je možnost nainstalovat na libovolné zařízení. Pokud jsou některé aplikace již placené, zřejmě časově limitované akce skončila.

Cut for Stories

Aplikace určená především pro všechny uživatele Instagramu. Během několika vteřin totiž dostanete vaše Stories na zcela novou úroveň díky speciálním efektům.

Cut-for-Stories

Memos-Voice

Audionote aplikace, která vám umožňuje během nahrávání zvuku vkládat komentáře a obrázky. Je to nezbytný nástroj pro snadné zaznamenání důležitých momentů, jako jsou rozhovory, schůzky, kurzy, přednášky atd. Během záznamu můžete pořídit zvýrazněné poznámky a spravovat veškeré soubory přímo v přehledném seznamu.

Memos-Voice

Remote Drive & File Browser

Proměňte svůj iPhone nebo iPad na bezdrátovou flash jednotku pro váš Mac. Pomocí této aplikace máte plný přístup k souborům přímo z počítače. Pomocí zařízení iOS můžete streamovat videa, prohlížet fotografie a dokumenty odkudkoli v domácnosti. Zobrazovat můžete také fotografie z počítače. Celý proces můžete zjednodušit pomocí WebDAV.

Remote-Drive-File-Browser

MyStuff2 Pro

Sledování všech vašich věcí je nyní snadnější než kdy jindy. Uspořádejte své sbírky, hudbu, filmy, knihy, videohry, elektroniku, vinné lístky, šperky, spotřebiče, kancelářské potřeby nebo cokoli jiného, ​​co máte k dispozici, s touto snadno použitelnou, ale výkonnou databázovou a inventární aplikací. MyStuff2 Pro vám umožňuje organizovat se. Vyhněte se nákupu něčeho, co již máte. Usnadněte si nalezení svých věcí. Buďte připraveni v případě krádeže, požáru nebo povodně.

Přečtěte si také:  Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE 2 joy se skvělým zvukem.

mystuff


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz