5 důvodů, proč byste neměli právě teď instalovat systém iOS 11.

Pokud se rozmýšlíte nad tím, zda si do vašeho iOS zařízení nainstalovat vývojářskou verzi čerstvě představeného systému iOS 11, možná vás v tomto článku přesvědčíme o tom, že se raději vyplatí počkat na veřejnou, případně další testovací verzi, která bude odladěná a nebude obsahovat tolik chyb. Nová aktualizace přináší řadu nových funkcí a vylepšení, přesto raději doporučujeme první beta verzi neinstalovat, obzvlášť na starší produkty.

5. Problémy s optimalizací.

Vzhledem k tomu, iOS 11 je prozatím v beta verzi, nebude tak efektivní a vyladěná jako finální verze, která vyjde v září. Právě beta program umožňuje Applu sledovat a shromažďovat informace o chybách a problémech, které by mohly mít dopad na výkon. Při aktualizaci na iOS 11 beta nebuďte překvapeni, že se vám rychleji vybíjí baterie.

5 Nové způsoby, jak zlepšit život iPhone baterie

4. Nekompatibilní aplikace.

Jednou z největších nevýhod instalace iOS 11 beta je ta, že mnoho aplikací třetích stran nebudou kompatibilní. Například mobilní bankovnictví aplikace Citi při spuštění okamžitě spadne. Apple uvolnil iOS 11 beta pro vývojáře, aby mohli hledat problémy a ladit své aplikace na novém systému, rozhodně ji nevydal pro plnohodnotné používání.

Jak najít a spravovat 32bitové aplikace v iOS 10.3

3. Chyby a problémy se stabilitou.

Stejně jako je tomu v případě jiného beta softwaru, může developer beta způsobit neočekávané problémy, jako je například zpomalení vašeho iPhonu, zasekávání nebo náhodné restartování.  To může být velmi nepříjemné, když se problémy začínají objevovat uprostřed důležité práce, jako je například telefonní hovor. Betaverze jsou určeny pro účely vývoje a testování. Stádium beta trvá tři až šest měsíců, během níž Apple opraví tolik problémů co jen dokáže.

2. Nedostatek podpory.

Pokud si nainstalujete systém, který je určen pouze pro registrované vývojáře, nemůžete čekat, že vám někdo pomůže s problémem – ať už se jedná o specializovaný servis, prodejnu, nebo třeba Apple Store. Vzhledem k tomu, že je systém k dispozici poměrně krátkou dobu, možná ani řešení či odpověď na vaši otázku nenajdete na internetu. V případě jakéhokoliv problému doporučujeme provést downgrade na poslední dostupnou verzi.

Apple končí na základě pohlaví Pay nerovnosti v rámci společnosti

1. Žádný Jailbreak.

Pokud na vašem iOS zařízení využíváte Jailbreak, pak rozhodně neaktualizujte. Hackeři a vývojáři totiž (možná) vydají verzi aplikace pro instalaci nejdříve koncem letošního roku. Pokud tedy máte v plánu využívat a upravovat si systémové prvky podle libosti, určitě neprovádějte aktualizaci.

iOS 9.3.3 Útěk z vězení konečně k dispozici, jak Get It Now

Zdroj: iDropNews.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz