4 skvělé iOS aplikace, které jsou k dispozici zdarma (1.12.2019)

Přinášíme vám přehled čtyř bezplatných (ale dříve placených) aplikací pro iOS produkty, přičemž se jedná o vybrané tituly, které stojí za vyzkoušení! Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho iOS zařízení, stačí kliknout na vybraný název aplikace níže, který vás přesměruje do obchodu, odkud je možnost aplikaci zdarma stáhnout přímo prostřednictvím iPhonu či iPadu.

V případě, že se vám obsah článku nezobrazuje správně, doporučujeme aktualizovat příspěvek. Nové aplikace jsou univerzální a tak je možnost nainstalovat na libovolné zařízení. Pokud jsou některé aplikace již placené, zřejmě časově limitované akce skončila.

Live Cloud Photo-Thought Diary 

Vytvářejte alba fotografií a myšlenek, které můžete sdílet se svými přáteli a rodinou. Uložení všech vašich zvláštních okamžiků je rychlé a jednoduché. Udržujte své nápady a obrázky v bezpečí pomocí soukromého, bezplatného a neomezeného úložiště. Veřejné nebo soukromé? Změňte stav svých fotografií nebo myšlenek pokaždé, když chcete. Stahování obrázků do zařízení je inteligentní a rychlé.

PDF Reader – Edit And Storage

PDF Reader je snadno použitelný software, který dokáže rychle prohlížet, upravovat, vyhledávat, komentovat, sdílet nebo tisknout obsah PDF, včetně formulářů a multimédií, aby vyhovoval vašim každodenním pracovním potřebám. Sdílejte soubory svým přátelům prostřednictvím e-mailu, Facebooku, Twitteru, Airdropu. Nebo jej vytiskněte.

Hashtag Bank – Organize # easy

Nechte Hashtag Bank uspořádat vaše hashtagy! Ušetřete čas pomocí pohodlných zkratek a objevte oblíbené hashtagy v různých kategoriích! Kopírování a vkládání hashtagů jediným klepnutím. Najděte trendové hashtagy, které vaše cílové publikum hledá. Vytvořte globální publikum vyhledáním souvisejících hashtagů v různých jazycích.

Weather Line

Zajímavá aplikace, která vám přinese aktuální přehled počasí a jeho předpověď. Vybrat si můžete z několika různých témat, vytvořit si jednotlivé skupiny s destinací a vybírat mezi jednotlivými mapami. Kromě toho zjistíte rosný bod, vlhkost vzduchu, časy východu a západu slunce, rychlost větru a poryvy, Uv index nebo třeba oblačnost.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz