10 možností pro iPhone, které vyřeší chybějící konektor na sluchátka

Společnost Apple již od modelů iPhone 7 (datum představení 2016) nenabízí možnost připojení sluchátek prostřednictvím konektoru 3,5 mm audio jack, přičemž si uživatelé musí vystačit s přibalenými EarPods disponující konektorem Lightning, případně zvolit alternativní řešení a pořídit si speciální adaptér. Takový adaptér pak umožní připojit jak sluchátka, tak například dobíjecí kabel, což oceníte v situacích, kdy chcete poslouchat muziku a zároveň doplnit kapacitu baterie. Vybrali jsme ale také modely, které nabízí pouze možnost zapojení klasických sluchátek, i to zřejmě oceníte.

Vybrali jsme pro vás celkem deset zajímavých produktů, které vám pomohou vyřešit tuto nepříjemnou situaci. Ale který adaptér je pro vás ten pravý? Snažili jsme se soustředit především na kvalitu a našli řešení u společnosti Apple, dále pak u společnosti Belkin, která patří mezi spolehlivé výrobce příslušenství. Odkazy k zakoupení nepřidáváme záměrně, jelikož stačí zadat modelové označení do vyhledávače a zakoupit u vybraných prodejců.

Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

Výsledek obrázku pro Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

Společnost Apple už při představení iPhone 7 na své konferenci myslela na zákazníky, kteří marně hledají 3,5mm Jack konektor. Z těchto důvodů vytvořila tento nepostradatelný adaptér, který vám umožní připojit jakýkoliv reproduktor se vstupním 3,5mm Jackem do vašeho iPhone zařízení. Podporuje systém iOS 10 a je kompatibilní téměř se všemi modely.

Apple iPhone Lightning Dock

Výsledek obrázku pro iPhone Lightning Dock BlackHledáte originální příslušenství, ale chcete víc, než jenom obyčejný stojánek? K tomu skvěle poslouží tento vybraný produkt přímo z produkce společnosti Apple. Můžete jím nabíjet a synchronizovat jakýkoli iPhone s konektorem Lightning. V zadní části stojánku se nachází také 3,5 mm jack konektor pro snadné připojení sluchátek nebo aktivních reproduktorů.

dodocool MFi Certified Lightning to 3.5mm

Výsledek obrázku pro dodocool MFi Certified Lightning

Další velmi zajímavý adaptér je od společnosti dodocool, který nabízí plnou certifikaci s produkty od Applu. Na první pohled může připomínat ten originální, nabízí však navíc trojici tlačítek, konkrétně pro zastavení přehrávání, aktivaci hlasové asistentky či regulaci hlasitosti. Dostupný je v několika barvách. Vyžaduje nejméně operační systém iOS 8.3 nebo novější. Podle recenzí nabízí celkem slušný přenos zvuku.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

BASEUS Lightning to 3.5 mm headphone jack

Výsledek obrázku pro BASEUS LIGHTNING NA 3,5 MM ADAPTÉR

Celkem populární výrobce BASEUS nabízí taktéž miniaturní redukci, která umožní poslech hudby prostřednictvím vašich oblíbených sluchátek s 3,5 mm audio konektorem a zároveň můžete zařízení dobíjet. Na první pohled vypadá velmi dobře a nabízí také kvalitní zpracování v několika barevných variantách (červená, černá, stříbrná). Za tuto redukci zaplatíte v přepočtu 380 korun, což je velmi příjemné.

Belkin Lightning Audio + Charge RockStar

Zajímavé příslušenství produkuje také Belkin. Rockstar Lightning Audio + Charge umožňuje poslouchat hudbu přes Lightning a zároveň nabíjet telefon iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Vychutnejte si hudbu nebo vyřizujte hovory přes sluchátka Lightning Audio během nabíjení. Používejte RockStar kdekoli doma, v práci, v autě nebo na cestách. Je však trošku dražší, ale pokud chcete kvalitní a ověřený produkt se zárukou, pak je to jasné volba.

Cafele 2 v 1 Lightning to 3.5mm Headphone Jack Adapter

Výrobek od společnosti Cafele nabízí také možnost poslouchat hudbu a zároveň dobíjet. Je kompatibilní téměř se všemi modely, přičemž je třeba iOS 10.3 a novější kvůli kompatibilitě. K dispozici je celkem ve dvou barvách, konkrétně červená a černá. Kabel je potažen síťovanou textílií, což zaručí, že se po prvním týdnu používání nezláme. V zahraniční za něj zaplatítepříjemných 223 korun včetně pošty.

Adaptér Wesoo Audio & Charge

Výsledek obrázku pro Wesoo Audio & ChargeV případě, že hledáte rozměrově kompaktnější adaptér, pak je Wesoo ideální volbou. Duální porty Lightning jsou nad sebou, nikoliv vedle sebe, což vám dává trochu větší prostor v kapse. Do konektorů tak můžete zapojit sluchátka, která máte přibalená v krabičce a zároveň klasický dobíjecí USB kabel s Lightning portem. Díky bílému provedení bude dokonale ladit s vaším produktem. Zakoupit ho můžete například na Amazonu za příjemných 16 dolarů.

USAMS Metal Dual Lightning Ports Charging Adapter

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?

Výsledek obrázku pro Dual Lightning Adapter Audio usams

Velmi elegantní adaptér nabízí společnost USAMS. Jedná se o miniaturní redukci, která nabízí dvojici Lightning portů s certifikací pro řadu iPhonů. K dispozici je v několika barvách a v přepočtu vychází asi na 400 korun. Materiálem je kvalitní hliník, který by měl vydržet celkem dlouho. Rozměry jsou pak 29 * 20 * 8mm a váží pouhých 5 gramů. Tento adaptér přináší posluchačům vysoce kvalitní zvuk.

StilGut 2 IN 1 LIGHTNING TO 3.5 MM HEADPHONE JACK

Výsledek obrázku pro adapter lightning to 3.5mmNový adapter StilGut 2 in 1 Lightning umožňuje připojení nové a staré generace iPhonů ke sluchátkám s klasickým 3,5mm audio jackem. Pomocí kabelu s dvojitým připojením dlouhých 15 cm lze iPhone nabíjet za přehrávání hudby nebo při volání. Výrobce garantuje vysokou kvalitu zvuku a vysoce kvalitní zpracování  Délka adaptéru dual-AUX & Lightning je optimální a pohodlná pro nošení a cestování.

Trianium adapter to 3,5mm audio jack

Související obrázekJestliže vám vystačí pouze adaptér k připojení klasických sluchátek, pak je na konec Trianium ideálním společníkem, který dobře vypadá, nabízí kvalitní zpracování, certifikaci s iPhonem, ale především nízkou pořizovací cenu. Vyžaduje nejméně iOS 10 a k dispozici je celkem ve třech barvách, červená, bílá a černá. Nabízí trojici tlačítek, konkrétně pro regulaci hlasitosti a možnost zastavení přehrávání.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz